Díjacska november 29, 2010 Vivientől is megkaptam a Született tehetség díját, amiért nagyon hálás vagyok. Tényleg nagyon jól esik, mikor megtisztelnek egy - egy ilyen díjjal. A részletek egyébként itt olvashatóak. Megosztás Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Címkék Díjazva könyvön kívül Megosztás Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Megjegyzések
Megjegyzések
Megjegyzés küldése
Ki vele, mi nyomja a szívedet? ;)