Ugrás a fő tartalomra

Ismét díjak :)

Bloggerina Creepie -től  kaptam két díjat. Köszönöm neki.
Az első nem is kimondottan díj, hanem inkább nevezhető játéknak. Már volt szerencsém egyszer megcsinálni, nem is olyan régen, úgyhogy most nem  sorolnám fel a "legkedvencebb" 10 könyvemet, hanem nemes egyszerűséggel belinkelem: íme.
A másik a Kreatív blogger díja, aminek keretében 7 dolgot kell megosztanom magamról. Ezt a 2X 7 dolgot ITT és ITT olvashatjátok.

Megjegyzések

Megjegyzés küldése

Ki vele, mi nyomja a szívedet? ;)