Zsákmány :) január 25, 2010 Mire jó az ember neve napja, ha nem arra, hogy a névnapi pénzét könyvekre költse... :) Hát íme a szerzeményeim: Szóval többek között ezekről is várható majd bejegyzés mostanában. Megosztás Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Címkék Angolul Beszerzés Fantasy J.R.Ward Magyarul Vámpíros Young adult Megosztás Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Megjegyzések
Megjegyzések
Megjegyzés küldése
Ki vele, mi nyomja a szívedet? ;)