Ugrás a fő tartalomra

Zsákmány :)

Mire jó az ember neve napja, ha nem arra, hogy a névnapi pénzét könyvekre költse... :)
Hát íme a szerzeményeim:





Szóval többek között ezekről is várható majd bejegyzés mostanában.

Megjegyzések